Jan. 8th, 2015

ysukharenko: (Default)

Профессия Trouble-shooter

А знаете ли вы, что есть такая профессия — trouble-shooter. Суть их работы заключается в том, что они летают по всему миру и решают проблемы людей. Любые проблемы, любых людей. Обычно — больших корпораций, реже частных лиц.

Всего людей этой профессии не больше 100 человек в мире. Гонорары некоторых доходят до $100 000 в час, расписание — распланировано на месяцы вперед.

У трабл-шутеров главное — деловая репутация. Заказчики буквально передают их из рук в руки, скрывая от своих конкурентов. Реклама у них только одна – стопроцентный результат. Ошибка исключена.

Для того, чтобы понять суть их работы лучше, приведу пару примеров работы трабл-шутеров.

Были в Америке две большие фирмы, которые издавали ежемесячные справочники ″желтые страницы″ На рынке им было тесно, в ход шел черный пиар, демпинг, переманивание друг у друга работников.

Ничего не помогало, шли ноздря в ноздрю.
Обычно все офисные работники покупали сразу два справочника по доллару, не особо вдумываясь какой лучше, какой хуже. Кстати в обоих справочниках была одинаковая информация. Так вот одна из этих фирм пригласила trouble-shooter

Он вник в ситуацию, подумал и сказал:
— На следующий месяц выпустите справочник меньшего формата, а чтоб информации было столько же, он должен быть маленький, но толстенький.

Получил свой гонорар и уехал, а конкурирующая фирма разорилась через два месяца… И в чем прикол?

А дело в том, что когда справочники были одного формата, то они тусовались на офисных столах как карты, но когда один справочник большой и плоский, а второй маленький, но толстенький, то Вы в любом случае маленький положите поверх большого… И в конце месяца поймете, что пользовались только верхним, а большой ни разу за месяц так и не открыли. Так зачем вам тратить на него доллар, если и в маленьком все есть?

Второй пример.

В головном офисе фирмы Найк, 1000 человек посворачивали себе головы, над неразрешимой задачей. Приглашают trouble-shooter, обрисовывают проблему:

Мы начали производить кроссовки в некоторых беднейших странах Африки. Заранее все посчитали, построили фабрики, обучили персонал, себестоимость должна быть низкой, но тут столкнулись с неожиданной проблемой: местные работники наших фабрик, немилосердно воруют готовую продукцию. Целые деревни от мала до велика ходят в кроссовках по цене сопоставимой с их годовым доходом…

Мы пробовали нанимать больше охраны из местных, но было только хуже — охранники и их семьи тоже любят кроссовки…

Если завести секьюрити из Штатов, то себестоимость вообще зашкалит.

Trouble-shooter:
— А чего вы от меня хотите?

Найк:
— Придумайте, как сделать так, чтобы кражи снизились до нуля, не затрачивая при этом денег на охрану фабрик.

Trouble-shooter, конечно же ничего не понимал в технологии производства обуви, но в отличие от 1000-и топ менеджеров, которые понимали, умел смотреть на любую проблему с совершенно другого угла. Он немного посидел один в прохладной темной комнате и выдал ответ:
— Вам нужно в разных странах выпускать отдельно левые и правые кроссовки.


Original post: http://sukharenko.com/2015/01/08/professiya-trouble-shooter/
ysukharenko: (Default)

7 новин для бажаючих отримати шенген в 2015-му
1. Створення єдиного електронного реєстру відбитків пальців.

Нові правила, які регламентуватимуть створення єдиного реєструвідбитків, почнуть діяти з 29 січня 2015 року, — повідомляє комісар Євросоюзу.

Проте здача відбитків пальців не означає автоматичне скасування візового режиму. Інша справа – при кожному повторному зверненні по шенген до уповноваженого центру прийому документів дані наших відбитків пальців будуть внесені до європейського реєстру. За правилами ЄС, відбитки дійсні 5 років. До речі, для тих, хто планує виробити собі біометричний паспорт, відбитки потрібно буде здати двічі. Недоліки цієї процедури виникає передовсім через те, що обмін даними з європейською базою не передбачається. Отже, для отримання шенген-візи українці будуть змушені здати відбитки повторно. Також затяті мандрівники із районних та навіть обласних центрів повиннібути готові до того, що для того аби здати відбитки пальців потрібно буде їхати в місто, де буде необхідне обладнання (спеціальні сканери, які є зовсім недешевими).

2. Перепони на шляху туристичних фірм — оформлення віз.

Вже відомо, що з 2015 року турфірми не зможуть оформити візу клієнту без його присутності, як це часто практикувалось минулими роками. Це випливає знову ж таки із потреби здати відбитки пальців.

3. Литва скасує шенгенські візи для українців із травня 2015 року.

Ці бонуси для українців передбачено впровадити в життя у травні перед самітом Східного партнерства в Ризі. Президент України повідомляв, що тоді ж стане відома дата запровадження загального безвізового режиму України з Європою.

4. У прийдешньому році Нідерланди відкриють українцям стартап-візи.

Як повідомляють стартап-віза може видаватися тільки засновникам інноваційних компаній і тільки на рік. Оцінювати «інноваційність» стартапу буде RVO – місцевий орган влади, який займається підприємцями. У 2013 році відразу кілька країн оголосили про намір ввести стартап-візи (серед них – Канада та Ізраїль)

5. Польща збільшить терміни віз для українців.

Польські консульства в Україні від 5 грудня вже почали видачу дворічних туристичних віз, які раніше без будь-яких порушень відвідували в туристичних цілях країни Шенгенської зони. Ускладнена кількість документів при подачі до візового центру, проте, залишається без змін. Проте оформити візу можна буде одразу на два роки.

6. Німеччина скасувала плату за національні візи для українців.

Із 1 листопада 2014 року Німеччина вже скасувала оплату за оформлення національних довгострокових віз для українців. Плата скасовуватиметься на отримання віз з метою працевлаштування, навчання, возз’єднання сім’ї тощо. Таким чином, Німеччина

стала шостою державою-членом ЄС після Латвії, Литви, Словаччини та Польщі, які підтримали ініціативу Києва щодо скасування візових зборів за оформлення національних (терміном дії понад три місяці) віз.

7. Данія спростила видачу віз для українців.

Підписана угода полегшує вимоги до документів, що мусять подаватися прохачами віз. Також цей документ розширює категорії людей, які мають право на отримання річних або п’ятирічних багаторазових віз. Тому відвідати Данію у 2015-му матимуть змогу більше українців.

Джерело


Original post: http://sukharenko.com/2015/01/08/7-novin-dlya-bazhayuchih-otrimati-shengen-v-2015-mu/

Profile

ysukharenko: (Default)
Yevgen Sukharenko

September 2017

S M T W T F S
     1 2
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated May. 22nd, 2025 03:59 pm
Powered by Dreamwidth Studios